Telefon z klapką

Dla: Jan Kamiński, 11186

33%

Kategoria

Marzenie

Cel

300 PLN

Zebrano

100 PLN

Wsparło

4 osób

Zakończono

25.05.2019

inicjator

Jan Kubeł

założyciel

Jan Kamiński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Mam na imię Jan i jestem 58-letnim mieszkańcem Włocławka. Jestem również osobą niepełnosprawną – od wielu lat choruję na stwardnienie rozsiane. Skutkiem choroby jest, między innymi, niedowład trójkończynowy. Po mieszkaniu, którego od trzech lat nie opuszczam, poruszam się na wózku inwalidzkim. Dużym wyzwaniem są dla mnie wszelkie bariery architektoniczne.

Jakiś czas temu lekarze odkryli w okolicach mojej prawej skroni torbiel pajęczynówki. Jej umiejscowienie uniemożliwia mi korzystanie z tradycyjnych telefonów komórkowych – emitowane przez nie promieniowanie powoduje bóle i zawroty głowy.

Marzę o tym, by móc swobodnie kontaktować się z osobami, które nie mogą mnie odwiedzić lub są daleko. Pomógłby mi telefon z klapką, na który zbieram fundusze za pośrednictwem tej zbiórki.

Będę wdzięczny za każde wsparcie.

Dziękuję i pozdrawiam.

10 PLN Iwona 18.05.2019
20 PLN Wpłata anonimowa 16.05.2019
20 PLN Ali 14.05.2019
50 PLN :) :) Powodzenia <3 Dużo zdrowia! 14.05.2019
Komentarze
Jan Kamiński

Jan Kamiński

9 miesięcy temu

Dziękuję ci Ali za wsparcie.Pozdrawiam!

Jan Kamiński

Jan Kamiński

9 miesięcy temu

Dziękuję za wsparcie 50 zł.Życzę powodzenia!

Jan Kamiński

Jan Kamiński

9 miesięcy temu

Wasze wsparcie na telefon z klapką, życie nie będzie smune,gdy kontakt z osobami będzie aktywny.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x