Zakup komputera stacjonarnego

Dla: Eryk Czarnota, 11591

35%

Kategoria

Marzenie

Cel

3500 PLN

Zebrano

1250 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

17.07.2019

inicjator

Eryk Czarnota

założyciel

Eryk Czarnota

udostępnij

zakończony

Zakup komputera stacjonarnego

Na imię mam Eryk, mam 26 lat i od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Życie niesie ze sobą sporo wyzwań, moim jest choroba, która uniemożliwia mi spełnianie się w swoich pasjach, normalne komunikowanie się z ludźmi, ze światem czy chociażby podjęcie pracy.

Nigdy nie prosiłem o pomoc, a już na pewno nie o finansową, ludzie mają sporo swoich problemów i wydatków, ale teraz nie mam wyjścia. Ostatnimi czasy pojawiła się możliwość podjęcia pracy zdalnej, a do tego potrzebny jest mi komputer o odpowiednich parametrach. Korzystałbym z niego również w ramach rozwijania swoich zainteresowań. Lubię grafikę komputerową, uczę się tworzyć strony internetowe, w przyszłości mam nadzieję stworzyć swoją aplikację. Jestem samoukiem, również ze względu na chorobę i miejsce zamieszkania.

Pech chciał, że wysłużony, wielokrotnie naprawiany laptop, z którego obecnie korzystam odmawia współpracy.

Kupno nowego sprzętu to żaden problem, ale warunkiem są tutaj pieniądze. Nie stać mnie na kupno komputera. Choć bardzo chcę i próbuję, to nie mogę na taki sprzęt odłożyć. Chciałbym w końcu podjąć pracę. Marzę o tym, żeby choć trochę się usamodzielnić, rozwijać się zawodowo, utrzymywać kontakty z ludźmi — chociażby siedząc przed monitorem, skoro z domu wyjść nie mogę, spełniać swoje pasje przede wszystkim.

Na większość rzeczy niestety nie mamy wpływu i, nie mając innego wyjścia, jestem zmuszony prosić was o pomoc.

Z góry bardzo dziękuję każdej osobie, która zdecyduje się mi pomóc. Każda wpłacona złotówka zbliża mnie do wymarzonej samodzielności.

Gol za golem

dla: Eryk Czarnota

zebrano
1200
cel
Zakończono: 05.06.2019
Wyzwanie

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Eryk Czarnota
Eryk Czarnota Wciąż niedowierzam, dziękuję za tak wielkie wsparcie, jesteście wielcy, dziękuję 😀
28.05.2019 o 12:23
Wpłaty (2)
1200
Tom Wzięliśmy udział w Mistrzostwach IT. Niestety, nie poszło nam najlepiej :( W związku z tym, postanowiliśmy trochę zmienić zasady gry - wpłacimy 100 zł za każdą bramkę, która padła w naszych meczach - niezależnie czy dla naszej drużyny, czy przeciwników ;)
28.05.2019 o 11:50
50
Bartosz i Sabina Życzymy sukcesów w przyszłej karierze i spełniania się w życiowych pasjach :)
27.05.2019 o 18:54

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x