Turnus rehabilitacyjny

Dla: Marcin Dylik, 4542

5%

Kategoria

Leczenie

Cel

3500 PLN

Zebrano

200 PLN

Wsparło

3 osób

Do końca

3 miesięcy

inicjator

Marcin Dylik

założyciel

Marcin Dylik

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Witam wszystkich gorąco!


Mimo, iż mija 4 dekada mojego życia, w tym 23 rok zmagań ze stwardnieniem rozsianym, nie straciłem ochoty, by mimo przeciwności losu, cieszyć się każdym kolejnym sylwestrem. Aby to się udało potrzebuję ciągłej aktywności i rehabilitacji.


Niestety, w tym roku nie udało mi się zdobyć żadnego dofinansowania na turnus rehabilitacyjny, który bardzo mnie usprawnia i spowalnia postęp choroby. W związku z tym gorąca moja prośba o wsparcie finansowe na ten cel.


Koszt 2-tygodniowego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym wraz z niezbędnymi zabiegami i transportem dla osób niepełnosprawnych to ok. 3.500 zł.


Każda wpłata zbliży mnie do zrealizowania mojego wyjazdu i za każdą z całego serca dziękuję.


Marcin Dylik

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Sylwia i Grześ 18.04.2019
100 PLN D&T 22.04.2019
50 PLN Diamant Team :-) 22.04.2019
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x