Spełnienie marzenia o własnym pokoju

Dla: Bartłomiej Blask, 3886

3%

Kategoria

Marzenie

Cel

1000 PLN

Zebrano

30 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

15.07.2019

inicjator

Dominika Blask

założyciel

Bartłomiej Blask

udostępnij

zakończony

Spełnienie marzenia o własnym pokoju

Witajcie, mam na imię Bartek i od urodzenia jestem niepełnosprawny. Choruję na wiele chorób, m.in. Mózgowe Porażenie Dziecięce, Zespół Dandy-Walkera, padaczkę, nie mówię i nie chodzę sam (poruszam się przy balkoniku lub trzymając moją mamę za rękę).

Mimo tych chorób i przeciwności losu, jak każdy człowiek mam marzenia. Jestem wielkim fanem skoków narciarskich. Chciałbym kiedyś osobiście poznać chłopaków z kadry, których teraz oglądam tylko w telewizji.

Jak każdy nastolatek chciałbym również mieć swój własny pokój i w nim trochę prywatności dla siebie, taki mój azyl... Jak sami widzicie moje marzenia nie są zbyt wygórowane, ale do ich realizacji potrzebne są fundusze, których niestety moja mama nie jest w stanie zebrać sama, dlatego proszę Was o pomoc.

 

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon W imieniu Bartka dzięki za pierwszą wpłatę 🤗 Niech to będzie kamyczek, który zapoczątkuje lawinę! 👉
14.06.2019 o 14:04
Wpłaty (1)
30
Anonimowy Helper Na dobry początek :)
28.05.2019 o 17:10

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x