Turnus leczniczy i pulsoksymetr

Dla: Julia Zygmunt-Szostak, 2943

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

6000 PLN

Zebrano

85 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

17.07.2019

inicjator

Julia Zygmunt-Szostak

założyciel

Julia Zygmunt-Szostak

udostępnij

zakończony

Turnus leczniczy i pulsoksymetr

Mam na imię Julia i choruję na rzadką chorobę genetyczną — Zespół de Morsiera. Z tego powodu moje oczka widzą tylko światło, a organizm nie produkuje hormonów. Bez leków, które uzupełniają te niedobory hormonów, nie byłabym w stanie przeżyć jednego dnia. Mimo tego, że w czerwcu skończę już 6 lat, to jeszcze nie umiem rozmawiać, gryźć jedzonka i dopiero niedawno nauczyłam się chodzić, trzymając kogoś za rękę.

 

Julia w ciągu tygodnia uczestniczy w różnych zajęciach. Część z nich musi być opłacona z naszych środków. Pochodzą one głównie z 1%, czyli od Was :) Niestety nie jesteśmy w stanie finansowo pozwolić sobie chociażby na 7-dniowy turnus leczniczy nad morzem. Turnusy z zajęciami terapeutycznymi to duży wydatek, ponieważ oprócz samego pobytu i zajęć dla Julki trzeba opłacić również pobyt opiekuna.

Julia pilnie potrzebuje także pulsoksymetru. Takie urządzenie jest pomocne w momentach, gdy stan zdrowia się pogarsza. Pulsoksymetr pozwoli nam monitorować parametry życiowe Julii w trakcie choroby i zaalarmuje w krytycznym momencie, np. gdy pojawią się drgawki. Koniecznie musi to być zaawansowany sprzęt medyczny z wymiennymi końcówkami czujników, które można przylepić na stałe do palca.

Stąd gorąca prośba do Was o wsparcie zbiórki! Będziemy szczęśliwi, nawet jeśli uda nam się uzbierać tylko część kwoty. Pieniądze przekazywane są bezpośrednio na subkonto Julii w Fundacji Avalon, co oznacza, że zbiórka została zweryfikowana w oparciu o odpowiednią dokumentację.

Dziękujemy za każdą Waszą wpłatę <3

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon Marcinie, dziękujemy, ze wsparłeś cel Julki 💕
14.06.2019 o 14:01
Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty na zbiórkę Julki. Drodzy Darczyńcy, jesteście super! 👍
26.04.2019 o 15:45
Wpłaty (3)
25
Marcin Mencel
13.06.2019 o 10:55
50
Katarzyna Musiał
20.04.2019 o 13:40
10
Anonimowy Helper Dużo zdrówka dla Juleczki !
20.04.2019 o 13:31

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x