Zbieram na rehabilitację

Dla: Franciszek Radziszewicz, 10569

101%

Kategoria

Leczenie

Cel

500 PLN

Zebrano

505 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

16.07.2019

inicjator

Natalia Brudnicka

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Opis

 


Dzień dobry. Zwracamy się z próbą o wsparcie naszej zbiórki na rehabilitację i leczenie naszego syna Franciszka.


Franek urodził się w 2016 roku. Niepełnosprawność syna to Zespół Downa. Obecnie jest pod opieką wielu specjalistów, między innymi ze względu na niedoczynność tarczycy, niepełnosprawność sprzężonąi inne schorzenia. Z powodu obniżonej odporności Franek narażony jest na częste choroby. 


Bardzo ważna jest dla nas rehabilitacja naszego synka. Widzimy, jak wspomaga jego rozwój i wiemy, że to dzięki niej w przyszłości będzie mógł lepiej funkcjonować. Aby wesprzeć i wspomóc rozwój jego zmysłów, planujemy również zapisać Franciszka na zajęcia z integracji sensorycznej. Brakuje nam funduszy, żeby pokryć koszty rehabilitacji, dlatego prosimy o pomoc dla naszego synka.


Za każdą złotówkę z góry serdecznie dziękujemy.


Rodzice

505 PLN ZOSTAŃ NASZYM STYLISTĄ! Wpłata środków z projektu. 03.06.2019
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x