Rehabilitacja, leczenie, samodzielność

Dla: Aleksandra Chmielewska, 11494

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

2500 PLN

Zebrano

25 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

2 miesięcy

inicjator

Aleksandra Chmielewska

założyciel

Aleksandra Chmielewska

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Mam 23 lata, od urodzenia choruje na MPD. W związku z tym od dziecka potrzebuję rehabilitacji oraz częstych wizyt u logopedy oraz innych lekarzy. Jako dziecko z MPD miałam zapewnioną rehabilitację, niestety gdy skoczyłam 18 lat, pomoc od Państwa zniknęła, a porażenie dziecięce zostało.


Utrzymuję się i leczę z mojej wypłaty, niestety to nie wystarcza. Miesięczny koszt rehabilitacji wynosi ok. 600 zł. Do tego dochodzą wizyty u ortopedy, a to się wiąże z dodatkowymi kosztami. MPD mnie nie ogranicza, jestem pracownicą, uczennicą, siostrą, przyjaciółką. Chce jak najdłużej cieszyć się  samodzielnością, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi pomagał w najprostszych czynnościach.


I tu prośba do Was, dla mnie każda złotówka jest cenna. Jeśli zechcesz mi pomóc, będę wdzięczna za każde wsparcie.


Dziękuję!

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Wpłata anonimowa 07.04.2019
15 PLN Wpłata anonimowa 12.04.2019
komentarze
Adminka helpuj.pl

Adminka helpuj.pl

14 dni temu

Dziękujemy za pierwszą wpłatę na rzecz rehabilitacji Oli 💕

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x