Zbieram na nowy wózek inwalidzki elektryczny

Dla: Magda Ślipeńczuk, 9406

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

15000 PLN

Zebrano

55 PLN

Wsparło

4 osób

Zakończono

01.05.2019

inicjator

Magda Ślipeńczuk

założyciel

Magda Ślipeńczuk

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

 Cześć nazywam się Magda Ślipeńczuk, mam 28 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na chondrodysplazję tj. karłowatość, hipoglikemię, niedobór wzrostu, opóźnienie rozwoju, i dysplazje kostną.

Od 2016r. pojawiły się u mnie pierwsze objawy osłabienia ruchowego. Pomimo niepełnosprawności jestem wspaniałą matką mojego kochanego syna. Mam dla kogo żyć i być sprawniejsza. Dla syna, który ukończył 6 lat, dla męża i taty, którzy mnie wsparają.

W tej zbiórce proszę Was o pomoc w uzbieraniu na nowy elektryczny wózek inwalidzki. Mój obecny wózek uległ uszkodzeniu, tak że już nie wspiera mojego poruszania. Poza tym zbliża się komunia mojej chrześnicy, na którą nie mogę się wybrać ze względu na awarię wózka. Proszę o pomoc w zebraniu środków na nowy sprzęt.

Dziękuję wszystkim, którzy mi zdecydują się mi pomóc!

 

10 PLN Wili 25.04.2019
20 PLN Diablik :) 04.04.2019
20 PLN Wpłata anonimowa na wózek inwalidzki 03.04.2019
5 PLN Wpłata anonimowa 01.04.2019
Komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

10 miesięcy temu

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty, nie zatrzymujcie się w pomaganiu!

Adminka Marta

Adminka Marta

11 miesięcy temu

Serdecznie dziękujemy za pierwsze wpłaty na wózek dla Magdy 😊😍 Pozdrawiamy Darczyńców!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x