Leczenie i rehabilitacja Jasia — naszego wojownika

Dla: Jan Kamiński, 11442

4%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

245 PLN

Wsparło

6 osób

Do końca

około miesiąca

inicjator

Jan Kamiński

założyciel

Jan Kamiński

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Witamy Was na naszej zbiórce. Jesteśmy rodzicami Jasia.


Jaś — nasz mały wojownik urodził się w 25 tygodniu ciąży. Na świat przyszedł czwartego października 2018 roku, ważąc 850 gramów. Był wielkości ołówka. Niestety, kilka godzin po porodzie usłyszeliśmy, że jego stan jest krytyczny, a każda godzina decyduje o jego życiu. Nasz świat całkowicie runął. Mijały kolejne dni i godziny, a on pomimo maleńkiego, skrajnie niewykształconego organizmu walczył.


Pierwsze trzy miesiące swojego życia spędził podłączony do aparatury w szpitalu. Ostatniego dnia grudnia opuściliśmy mury szpitala, rozpoczynając wędrówki po specjalistach i niekończące się badania. Skrajne wcześniactwo i to co za sobą przyniosło: od poważnej wady wzroku, po niewykształcony słuch, problemy z tarczycą, słabe napięcie mięśniowe, asymetryczną budowę ciała … to wszystko wymaga odpowiedniego leczenia. Jaś przyjmuje obfite dawki lekarstw, a ich brak powoduje natychmiastowe osłabienie organizmu.


Kolejną trudnością, z którą zmierzył się nasz synek, była rozwojowa wada serca. Na szczęście, zauważamy, że serce Jaśka się rozwija, a wada cofa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jej szybkie wykrycie w pierwszych dniach jego życia.


Dzisiaj Jaś ma już skończone 5 miesięcy. Wyglądem i zachowaniem nie różni się niczym od swoich rówieśników. Stąd nasza prośba o wpłacenie na  rehabilitację i leczenie dla wojownika. Jaś każdego dnia walczy o swoje życie. Pomóż mu normalnie się rozwijać i wpłać na jego rehabilitację.


Za każdą pomoc bardzo dziękujemy!


Rodzice Jasia

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Ewelina Kamińska 28.03.2019
5 PLN Wpłata anonimowa Ada Mrowicka 29.03.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 15.04.2019
30 PLN Asia Joanna ZAMBRZYCKA 15.04.2019
100 PLN expert powodzenia 15.04.2019
10 PLN Wpłata anonimowa 15.04.2019
komentarze
Adminka helpuj.pl

Adminka helpuj.pl

25 dni temu

Ewelina, Ada, wielkie dzięki! 👋👋👋❤💕😃

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x