Zbieram na zakup wózka specjalistycznego

Dla: Mirosław Plewa, 11424

2%

Kategoria

Leczenie

Cel

2000 PLN

Zebrano

50 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

27 dni

inicjator

Mirosław Plewa

założyciel

Mirosław Plewa

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Aktualności

Opis

Nazywam się Mirosław Plewa, mam 59 lat. W swoim życiu przeszedłem 3 udary, ostatni z nich był udarem krwotocznym. Od lutego 2015 roku jestem osobą prawostronnie sparaliżowaną. Przywiązaną do łóżka.


Moje codzienne funkcjonowanie wymaga całodobowej asysty i pomocy od drugiej osoby. Dodatkowo choruję na padaczkę i cukrzycę.


Osobiście nie posiadam żadnych dochodów. Potrzebuję pieniędzy na leki, pampersy, rehabilitacje, środki czystości, ogólne utrzymanie. Jednak w mojej zbiórce, nie proszę o wsparcie tych potrzeb. Proszę o pomoc w uzbieraniu na wózek elektryczny. Wózek dałby mi możliwość wyjścia z łóżka, do którego jestem przywiązany. Dałby mi możliwość poruszania się, coś czego teraz nie doświadczam.


Nie jestem w stanie samodzielnie uzbierać kwoty niezbędnej do dopłaty za wózek. Koszt wózka to 7 500 zł. 


Zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrego serca o pomoc w zebraniu środków na wyznaczony cel. Będę bardzo wdzięczny za przekazanie każdej złotówki.


Dziękuję!


Mirosław

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Wpłata anonimowa 25.03.2019
komentarze
Adminka helpuj.pl

Adminka helpuj.pl

29 dni temu

Dziękujemy anonimowemu helperowi_ce! :)

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x