Pokój z bajki

Dla: Maja Drzazga, 10960

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

15000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

25.07.2019

inicjator

Maja Drzazga

założyciel

Maja Drzazga

udostępnij

zakończony

Pokój z bajki

Apeluję do Państwa w imieniu mojej córeczki Mai.

Majka urodziła się jako wcześniak. Ważyła niecałe 1,5 kg, mierzyła 41 cm. W 28. dobie jej życia ujawniło się wodogłowie oraz wodonercze. Gdy czekaliśmy na operację, Majeczka zachorowała na zapalenie opon mózgowych, wywiązała się również sepsa. Po długim leczeniu możliwe było wstawienie córce zastawki komorowo-otrzewnowej. W 2018 r. operowana była jedna z nerek. Niestety wciąż nie pracuje tak, jak powinna. Obecnie największym kłopotem jest znacznie osłabiona odporność, przez którą Maja bardzo często choruje.

Jako mama chciałabym zapewnić swemu dziecko wszystko co najlepsze. Nie tylko profesjonalną opiekę szeregu specjalistów, która jest Majce niezbędna, ale i własny kącik, gdzie będzie mogła spędzać wolny czas, bawić się i rozwijać.

Aby Maja mogła zamieszkać we własnym pokoju, musimy wykończyć dach naszego domu, a w wybranym pomieszczeniu położyć podłogę, pomalować ściany i wstawić drzwi. W ramach zebranych funduszy kupilibyśmy meble i oczyszczacz powietrza, na którym bardzo mi zależy.

Majeczka uwielbia bajki. Pomóżcie nam wyczarować dla niej bajkowy pokój i sprawić, że jej dzieciństwo upłynie w miłym, kolorowym otoczeniu.

Dziękuję za Wasz czas oraz każdą wpłaconą złotówkę!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x