Na dalszą rehabilitację i powrót do zdrowia

Dla: Natalia Borowa, 6055

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

4000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

30.05.2019

inicjator

Mama

założyciel

Natalia Borowa

udostępnij

zakończony

Na dalszą rehabilitację i powrót do zdrowia

Natalka to słodka, bardzo dzielna 9-letnia dziewczynka. W sierpniu 2015 roku została zdiagnozowana u niej ostra Białaczka Limfoblastyczna.

Na szczęście choroba jest już za nami i skończyliśmy podstawowe leczenie. Nadal pozostajemy pod kontrolą onkologa i wielu innych specjalistów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się założyć zbiórkę i prosić Was o pomoc. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Natalii.

Natalka potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, która pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu. Po przebytej chorobie wymaga stałej opieki lekarskiej oraz farmakologii. Koszty z tym związane znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki dla Natalki.

Dziękujemy wszystkim z całego serca.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x