Zbieram na intensywną rehabilitację

Dla: Magdalena Kilarska, 2840

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

30000 PLN

Zebrano

33 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

23.04.2019

inicjator

Małgorzata Kilarska

założyciel

Magdalena Kilarska

udostępnij

zakończony

Aktualności

Helpuj.pl Środki z akcji Zrób sobie selfie z pączkiem (30 PLN) zasiliły cel!
01.03.2019 o 11:56

Zbieram na intensywną rehabilitację

Jestem Madzia, mam 11 lat i bardzo chcę chodzić o własnych siłach. Ale niestety będę miała do was ogromną prośbę, abyście mi troszkę w tym marzeniu pomogli wpłacając na rehabilitację dla mnie.

Córka Madzia zachorowała bardzo ciężko na GUZA MÓZGU. Pierwsza operacja, którą przeszła była pod znakiem zapytania: czy przeżyje? A jednak cud — przeżyła, moja kochana iskierka. Niestety skutki pooperacyjne stały się tragiczne.

Madzia ma niedowład czterokoniczynowy oraz uszkodzony nerw wzrokowy. Czyli nie chodzi, musi intensywnie ćwiczyć, żeby przez wyćwiczone wzorce ruchowe osiągnęła jakąkolwiek samodzielność. Niestety, po drodze przyplątała się progresja guza. Guz odrósł i znowu kolejna operacja, kolejna chemioterapia. Teraz, po tych ciężkich przeżyciach została nam tylko ciężka, długotrwała rehabilitacja, długa, bardzo długa. Ale przede wszystkim bardzo droga, na którą mnie nie stać, ponieważ Madzię i młodszą córkę wychowuję sama.

Musimy walczyć same. Jedna godzina to koszt 140 zł z dojazdem. Liczy się każdy dzień i godzina. Dlatego proszę o wpłatę dla Madzi na rehabilitację, aby mogła wrócić do szkoły do swoich przyjaciół, ponieważ choroba zabrała jej najpiękniejsze chwile z dzieciństwa. Madzia bardzo prosi Państwa o jakakolwiek wpłatę, ponieważ jest to droga do tego, aby mogła funkcjonować, bardzo brakuje jej kontaktu z dziećmi.

Dziękujemy Państwu bardzo za każdą złotówkę, to dla nas znaczy bardzo dużo!

Zrób sobie selfie z pączkiem

dla: Magdalena Kilarska
30
zebrano
30
cel
Zakończono: 01.03.2019
Wyzwanie

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Marta z Fundacji Avalon
Marta z Fundacji Avalon Dziękujemy za akcję charytatywną i zarazem pierwszą cegiełkę w zbiórce dla Madzi! <3
12.03.2019 o 10:11
Wpłaty (2)
3
Karolina
12.04.2019 o 21:43
30
Zrób sobie selfie z pączkiem Wpłata środków z projektu.
01.03.2019 o 11:56

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x