Zbieram na aparaty słuchowe

Dla: Judyta Kanarek, 10491

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

08.03.2019

inicjator

Judyta Kanarek

założyciel

Judyta Kanarek

udostępnij

zakończony

Zbieram na aparaty słuchowe

Nazywam się Judyta Kanarek. Mam 32 lata. Mieszkam w miejscowości Mogilno (woj. kujawsko – pomorskie). Pracuję w Bydgoszczy, codziennie dojeżdżam 65 km z miejsca zamieszkania do zakładu pracy. W wieku 5 lat stwierdzono u mnie obustronny głęboki niedosłuch, niedługo potem pojawiły się problemy ze wzorkiem, czego następstwem jest zwężenie pola wzrokowego.

Nie dawano mi szansy, abym mogła żyć w społeczeństwie słyszących. Dzięki mojej silnej woli i pomocy rodziny udowodniłam, że mogę nauczyć się słyszeć poprzez noszenie aparatów słuchowych. Jako siedmiolatka zaczęłam również poprawnie mówić. Ukończyłam szkołę podstawową i gimnazjum w szkole państwowej oraz liceum dla słabosłyszących na profilu informatycznym. Po szkole średniej zrealizowałam studia licencjackie (pedagogika ze specjalnością opieka i wychowanie z profilaktyką uzależnień), studia magisterskie (pedagogika ze specjalnością doradztwo zawodowe i poradnictwo karier) oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowość i zarządzania finansami.

Od dziecka noszę dwa aparaty słuchowe i dzięki nim słyszę oraz mogę uczestniczyć aktywnie w życiu społecznym. Jak dotąd miałam pomoc w postaci refundacji z NFZ, lecz z racji przekroczenia progu wiekowego skończyła się możliwość dofinansowania zakupu aparatów słuchowych w takim zakresie jak wcześniej. Niestety aparaty słuchowe dla osoby z głębokim ubytkiem słuchowym są kosztowne, a należy je zmieniać, ponieważ zużywają się bardzo szybko. Oba aparaty są mi niezbędne do samodzielnego funkcjonowania w życiu.

Proszę pomóżcie mi i przekażcie wpłatę na zbiórkę, abym mogła dalej uczestniczyć aktywnie wśród ludzi słyszących.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x