Wózek inwalidzki elektryczny wzmocniony

Dla: Barbara Krzykała, 9841

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10500 PLN

Zebrano

60 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

3 miesięcy

inicjator

Barbara Krzykała

założyciel

Barbara Krzykała

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Wózek elektryczny to moja wolność i niezależność!


Poprzednia zbiórka nie zakończyła się zebraniem potrzebnej sumy, a zebrana kwota pomoże mi w zakupie niezbędnych w moim procesie leczenia medykamentów i opatrunków chroniących moje otwarte rany na nogach przed zakażeniem.


Małżonek — mój jedyny opiekun — z uwagi na swój stan zdrowia, nie może pchać wózka, na którym siedzę. Jestem więc uwięziona w mieszkaniu, nie wychodzę w ogóle i nawet wizyta u lekarza jest uzależniona od pomocy obcych osób, które znajdą czas, aby mi pomóc dotrzeć na miejsce.


Tylko kupno wózka elektrycznego pozwoli mi na powrót do (w miarę) normalnego życia, a także do otrzymania większej pomocy medycznej.


Proszę, wesprzyjcie mój Cel. Będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie!

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Mały Elf Pozdrawiam :) 08.02.2019
50 PLN Karolina 16.02.2019
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x