Wózek inwalidzki elektryczny wzmocniony

Dla: Barbara Krzykała, 9841

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10500 PLN

Zebrano

70 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

09.05.2019

inicjator

Barbara Krzykała

założyciel

Barbara Krzykała

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Wózek elektryczny to moja wolność i niezależność!

Poprzednia zbiórka nie zakończyła się zebraniem potrzebnej sumy, a zebrana kwota pomoże mi w zakupie niezbędnych w moim procesie leczenia medykamentów i opatrunków chroniących moje otwarte rany na nogach przed zakażeniem.

Małżonek — mój jedyny opiekun — z uwagi na swój stan zdrowia, nie może pchać wózka, na którym siedzę. Jestem więc uwięziona w mieszkaniu, nie wychodzę w ogóle i nawet wizyta u lekarza jest uzależniona od pomocy obcych osób, które znajdą czas, aby mi pomóc dotrzeć na miejsce.

Tylko kupno wózka elektrycznego pozwoli mi na powrót do (w miarę) normalnego życia, a także do otrzymania większej pomocy medycznej.

Proszę, wesprzyjcie mój Cel. Będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie!

10 PLN Inka Zdrówka życzę 13.03.2019
50 PLN Karolina 16.02.2019
10 PLN Mały Elf (chili Marta) Pozdrawiam :) 08.02.2019
Komentarze
Adminka Marta

Adminka Marta

10 miesięcy temu

Dziękujemy za wpłaty ❤❤❤

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x