Zbieram na ocieplenie dachu domu

Dla: Ewelina Szczepańska, 3352

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

35000 PLN

Zebrano

125 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

16.05.2019

inicjator

Ewelina Szczepańska

założyciel

Ewelina Szczepańska

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Witam wszystkich! Mam na imię Ewelina mam 35 lat i dwoje małych dzieci: 3 lata i 10 lat. Od kilku lat choruję na Mieszaną Chorobę Tkanki Łącznej, która wyniszcza mój organizm.

Jest mi bardzo ciężko opłacać rachunki, kupować węgiel na opał i drogie leki dla mnie. Nie wspominając o remoncie domu, na który mnie nie stać. Dach na domu nam przemarza i zacieka. Wychodzi na ścianach i suficie grzyb, który jest niebezpieczny dla zdrowia mojego i moich dzieci. Moim największym marzeniem jest ocieplenie dachu styropapą. By dach nie zaciekał i pozbyć się grzyba. Nie mogę się załamywać, muszę żyć dla moich dzieci. One potrzebują mamy.

Pozdrawiam.

Dziękuję za okazaną pomoc, za każdą Waszą wpłatę.

100 PLN Wpłata anonimowa 16.05.2019
5 PLN Karolina 10.05.2019
20 PLN Wpłata anonimowa Elżbieta DOMAGAŁA 16.02.2019
Komentarze
Adminka Marta

Adminka Marta

około rok temu

Dziękujemy Elżbiecie za wsparcie zbiórki na dach!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x