Zbiórka pieniędzy na zakup ortezy

Dla: Tomasz Załęcki, 5862

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

12000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

05.05.2019

inicjator

Tomasz Załęcki

założyciel

Tomasz Załęcki

udostępnij

zakończony

Zbiórka pieniędzy na zakup ortezy

Cześć, mam na imię Tomek. Od prawie 10 lat jestem osoba niepełnosprawną z niedowładem połowiczym prawostronnym. Niepełnosprawność jest wynikiem pooperacyjnym, po usunięciu naczyniaka jamistego na rdzeniu kręgowym na odcinku c1-c3.

W miarę możliwości finansowych jak i terminowych, rehabilituję się, lecz z roku na rok mój organizm, a w szczególności jego mięśnie robią się słabsze. Skutkiem tego, od ponad roku wspomagam się wózkiem.

Na codzień jestem szczęśliwym tatą, mam kochającą narzeczoną oraz cudownego 4,5 letniego synka. Kocham sport. Od niedawna prowadzę własną Akademię Piłki Nożnej dla przedszkolaków. Pozwala mi to być bliżej sportu jak również na kontakt z ludźmi będący formą rehabilitacji.

Mam ogromną prośbę do wszystkich dobrych serc. Proszę Was o pomoc w zebraniu kwoty 12 000 zł na zakup specjalnej ortezy na opadającą stopę. Orteza ta jest dla mnie mocnym światłem w tunelu. Jest szansą na lepsze jutro. Na próbę normalnego funkcjonowania w życiu codziennym. Jest nadzieją na spełnienie moich najskrytszych marzeń — zabaw z synem, kopnięcia piłki i wspólnych spacerów z rodzina.

https://www.youtube.com/watch?v=5apGF2eCQ7g&t=17s

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x