Ratowanie ręki! Zakup lekkiego wózka

Dla: Adam Podsiad, 218

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

30000 PLN

Zebrano

56 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

01.05.2019

inicjator

Adam Podsiad

założyciel

Adam Podsiad

udostępnij

zakończony

Ratowanie ręki! Zakup lekkiego wózka

Miałem 6 lat. Poważny wypadek w rolnictwie prawie pozbawił mnie życia. Lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie. Cudem, udało się! Przeżyłem. Niestety straciłem całkowicie prawą rękę, a w wyniku urazów wielonarządowych — w tym kręgosłupa — do końca życia poruszał się będę na wózku inwalidzkim.

Nie poddałem się! Mam tylko jedną rękę, ale staram się być samodzielny i żyć optymistycznie. Staram się być aktywny społecznie i zawodowo. Pomimo wielu trudności  — uzyskałem prawo jazdy, co uważam za największy mój sukces :) Zwiększona mobilność dała mi wolność.

Każdy dzień to walka o zdrowie. Utrzymanie ręki w sprawności jest dla mnie priorytetem, co wiąże się ze specjalistyczną rehabilitacją. Dodatkowo konieczny jest zakup bardzo lekkiego wózka inwalidzkiego, który znacznie odciąży jedyną rękę. Wasza pomoc pozwoli mi być dłużej samodzielnym i czerpać radość z aktywnego życia mimo wszystko!

Ręka cały czas poddawana jest obciążeniom, które w normalnym przypadku rozkładają się na dwie ręce. Może to z czasem doprowadzić do tego, że ręka odmówi posłuszeństwa, co będzie dla mnie największą tragedią — a tyle już osiągnąłem. Nie mogę na to pozwolić! Dlatego zbieram na zakup specjalnego, lekkiego wózka z napędem na jedną rękę, który pozwoli odciążyć rękę i jak najdłużej utrzymać ją w sprawności.

Koszt wózka jest wysoki — wynosi 30 000 zł. Na koszt składa się indywidualna produkcja, użycie najlżejszych stopów metali oraz przystosowanie do napędzania go jedna ręka, co jest konieczne. Już teraz dziękuję wszystkim za udostępnienie informacji o zbiórce w mediach społecznościowych i wśród znajomych. Z osobna bardzo dziękuję tym, którzy wesprą mój cel o nawet 1 zł.

Pomóż mi żyć aktywnie i cieszyć się życiem!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Marta z Fundacji Avalon
Marta z Fundacji Avalon Dziękujemy za pierwszą cegiełkę, a Krystianowi za serdeczne słowa :)
08.02.2019 o 14:18
Krystianek
Krystianek Adamie, drzemie w Tobie ogromna siła, która jest godna naśladowania. Bardzo wiele osiągnąłeś w życiu, jestem pod wrażeniem. Nie poddawaj się więcej >>
31.01.2019 o 12:08
Wpłaty (3)
40
czubajka Życzę zdrowia!
17.04.2019 o 19:50
15
Mały Elf Powodzenia!
08.02.2019 o 22:12
1
Anonimowy Helper Dorzucam swoją cegiełkę do Twojego celu. Uratujemy Twoją rękę! W grupie siła!
31.01.2019 o 12:02

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x