Zbieram na utrzymanie mieszkania

Dla: Dariusz Grzyb, 4573

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

20 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

03.04.2019

inicjator

Dariusz Grzyb

założyciel

Dariusz Grzyb

udostępnij

zakończony

Zbieram na utrzymanie mieszkania

Witam. Jestem ojcem rodziny wielodzietnej. Mam 36 lat, syn Bartosz ma 12 lat, syn Dominik – 9, a córeczka Amelka ma 2,5 roku. Jestem po wypadku komunikacyjnym i mam orzeczenie o niepełnosprawności (schorzenia neurologiczne). W 2015 r. miałem też wypadek przy pracy.

Obecnie wynajmujemy mieszkanie, co wiąże się z opłatami za czynsz, wodę, śmieci, centralne ogrzewanie oraz energię elektryczną. Chcę stworzyć dzieciom ciepło domowego ogniska, ale brakuje mi środków na pokrycie wszystkich kosztów. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w mojej zbiórce.

Naszym marzeniem jest ciepły dom, dziękujemy bardzo za pomoc w zbiórce na bieżące koszty utrzymania mieszkania. Każda pomoc się przyda. 


Bardzo prosimy o pomoc!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (1)
20
Anonimowy Helper
29.03.2019 o 21:22

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x