Zbieram na wyjazd na mecz Arsenalu do Londynu

Dla: Karol Puchalski, 4745

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

4000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

31.03.2019

inicjator

Karol Puchalski

założyciel

Karol Puchalski

udostępnij

zakończony

Zbieram na wyjazd na mecz Arsenalu do Londynu

Cześć :) Nazywam się Karol i cierpię na wrodzoną łamliwość kości. Mam 24 lata i w trakcie swojego życia miałem ponad 50 złamań (przestałem dokładnie liczyć po 20 ;)). Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim i stale uczęszczam na rehabilitację, żeby polepszyć swój stan zdrowia.

Ostatni rok był dla mnie niezwykle ciężki, w trakcie jednego miesiąca złamałem kość udową oraz dwie ręce co sprawiło, że przez pół roku niemal nie wstawałem z łóżka, nie wspominając o wychodzeniu z domu.

Teraz, gdy mój stan zdrowia się polepszył, chciałbym spełnić swoje marzenie i wyjechać do Londynu, żeby zobaczyć mecz Arsenalu. Jestem wielkim fanem piłki nożnej i śledzę każdy mecz mojej ulubionej drużyny. Byłem już na stadionie Barcelony oraz AC Milanu i marzę żeby pójść i poczuć atmosferę angielskiej Premier League.

Bardzo proszę o pomoc w realizacji mojego marzenia! :)

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (1)
10
Delgermaa Pierwsza dyszka na rozruszanie zbiórki :) prześlij "pocztówkę" na portalu jak pojedziesz, chętnie zobaczę jaki jest klimat z pierwszej ręki! :)
11.01.2019 o 11:39

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x