Koszty rehabilitacji i leków

Dla: Gabriela Cierniak, 6105

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

06.12.2018

inicjator

Gabriela Cierniak

założyciel

Gabriela Cierniak

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Cześć, mam na imię Gabriela, mieszkam niedaleko Tarnowa. W tym roku kończę 23 lata. Od 3 lat choruję na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa), gonartozę (zwyrodnienie stawów kolanowych) i chorobę Buergera.


Wszystko zaczęło się w listopadzie 2013 r. od bólu w stawie biodrowym, chociaż już jako dziecko pamiętam, że ten ból był, lecz mniejszy. Pamiętam z tego okresu nieprzespane noce, niezrozumiały ból, którego nie mogłam znieść.


"A taką dzielną dziewczynką jest w dzień" - mówiono w rodzinie. Nikt nie widział, co mi jest. To, co pomagało, to słuchanie bajek opowiadanych przez mamę i aspiryna, którą dostawałam, gdy bolało.


Pierwsze wizyty u lekarza i prześwietlenie odcinka lędźwiowego nie wykazało żadnych zaburzeń, a zaowocowały skierowaniem do neurologa, który uznał, że warto skonsultować mój przypadek z reumatologiem.


Grudzień 2013 r., pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Informacja ciężka, lecz do przetrawienia. "Mamy tu do czynienia z chorobą jak na razie nieuleczalną o podłożu genetycznym".

Za każdą złotówkę z Całego Serca Dziękuję.

Brak wpłat do wyświetlenia

komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x