Zbieram na podnośnik pionowy — windę

Dla: Alicja Gołąbek - Zawadzka, 4016

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

4500 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

25.02.2019

inicjator

Alicja Gołąbek - Zawadzka

udostępnij

zakończony

Zbieram na podnośnik pionowy — windę

Od urodzenia choruję na SMA typu 2 (rdzeniowy zanik mięśni). Jest to choroba stale postępująca, wyniszczająca moje mięśnie i niestety powodująca, że z roku na rok jestem coraz słabsza. Jestem osobą aktywną, pomimo choroby pracuję, podróżuję i „wszędzie mnie pełno”.

W tej chwili najważniejsze jest dla mnie zebranie funduszy na podnośnik pionowy (windę). Do tej pory, żeby wyjść z domu mogłam korzystać z podjazdu wybudowanego przez spółdzielnie mieszkaniową, niestety przy obecnych przepisach budowlanych nie spełnia on warunków budowlanych, trzeba go wyburzyć , poza tym w miejsce podjazdu mają być dobudowane balkony dla sąsiadów. Jestem zmuszona poszukać innego rozwiązania.

Koszty podnośnika pionowego (windy) to kwota 45.000-50.000 zł. Połowę tej sumy dofinansuje mi PCPR, niestety pozostałą część muszę uzbierać sama. Muszę zebrać 25.000 zł. Taka winda jest mi niezbędna żeby w miarę swoich możliwości „normalnie” funkcjonować. Wyjście do pracy, po zakupy, do lekarza, na spacer. Mój mąż choruje i nie jest w stanie schodzić ze mną po schodach, a nie mamy bliskiej rodziny, która mogła by nam pomóc. Bardzo proszę o wsparcie żebym mogła zrealizować bardzo ważną i konieczną dla mnie inwestycję.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x