Zbieram na stałą terapię

Dla: Bartosz Witczak, 5680

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

1000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

26.02.2019

inicjator

Bartosz Witczak

założyciel

Bartosz Witczak

udostępnij

zakończony

Zbieram na stałą terapię

Dzień dobry. Mam na imię Bartek i mam 6 lat. W wieku 2,5 roku stwierdzono u mnie autyzm dziecięcy. Jestem wesołym chłopcem, który potrzebuje ogromnego wsparcia. Moim marzeniem jest stała terapia, ale jest ona bardzo kosztowna.

Codziennie uczę się czegoś nowego: terapia ręki, zajęcia z fizykoterapeutą i pedagogiem specjalnym wzmacniają moją pewność siebie i uczą mnie jak zachowywać się w otaczającym mnie świecie. Na zajęciach z Panią Martą uczę się spontanicznej zabawy i naprzemienności w wykonywanych czynnościach. Z Panem Marcinem, ćwiczę poprawę mojej motoryki, którą mam obniżoną. Robię postępy każdego dnia. Zacząłem dostrzegać otaczający mnie świat, mówię coraz lepiej i wyraźniej, zaczynam uczyć się liter.

Zajęcia, na które chodzę, bardzo mi pomagają i poprawiają moje funkcjonowanie, dlatego bardzo proszę o pomoc w sfinansowaniu kolejnych zajęć.

My, rodzice Bartusia, będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Pragniemy, aby nasz syn funkcjonował coraz lepiej, aby był wstanie dorównać swoim rówieśnikom. Wiemy jednak, że tylko odpowiednia i konsekwentna terapia przybliży syna do osiągnięcia tego celu.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x