Zbieram na konieczną rehabilitację

Dla: Paulina Żmudowska, 2773

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

50 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

17.03.2019

inicjator

Paulina Żmudowska

założyciel

Paulina Żmudowska

udostępnij

zakończony

Zbieram na konieczną rehabilitację

Nazywam się Paulina Żmudowska, urodziłam się 22 września 1989 roku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Nie mogę się samodzielnie poruszać.

Mimo trudności i cierpień staram się być uśmiechniętą i pogodną osobą, mam w sobie dużo radości i ciepła. Mam także marzenie, abym miała stałą rehabilitację, aby mój stan się nie pogorszył.

Rehabilitacja jest dla mnie bardzo ważna. Kiedy ją przerywam, moje stawy natychmiast sztywnieją, a nerwy przestają przewodzić bodźce - używając medycznego języka "pogłębia mi się spastyka", a po ludzku mówiąc "kamienieję". W rozluźnieniu przykurczonych chorobą mięśni pomagają też kąpiele, laseroterapia i masaże.

Korzystam z rehabilitacji przyznanej przez NFZ, ale jej zakres jest niewielkim ułamkiem potrzeb. Chcąc zwiększyć intensywność zabiegów do wystarczającego poziomu, muszę płacić. Moja sytuacja finansowa nie pozwala mi w pełni pokryć kosztów rehabilitacji, której bardzo potrzebuję. 

Dla tego proszę o Wasze wsparcie.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (1)
50
kuba
27.02.2019 o 18:54

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x