Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego

Dla: Marcin Wypchło, 6698

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

8000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

05.12.2018

inicjator

Marcin Wypchło

założyciel

konto usunięte

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Witam, jestem Marcin. Chorując na porażenie polekowe objawiające się w sumie tak samo jak inne postaci MPD, postawiłem sobie za cel jak największe usamodzielnienie. Przechodząc wiele załamań zdrowotnych, od ponad roku zacząłem korzystać z wózka i mimo porażenia czterokończynowego zrobiłem duże postępy w jeździe.


Od dawna marzę o przystawce elektrycznej do wózka inwalidzkiego, pozwoli mi ona na zrobienie zakupów, załatwienie spraw na mieście.


Przede wszystkim chciałbym odciążyć swoich bliskich, zapewne wiele ograniczeń by znikło, a w miejsca, w które sam nie jestem w stanie dotrzeć, z tym urządzeniem nie będzie problemu.


Dlatego proszę was o wsparcie.


Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Brak wpłat do wyświetlenia

komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x