Zbieram na turnus rehabilitacyjny

Dla: Magdalena Komorowska, 3492

4%

Kategoria

Leczenie

Cel

3800 PLN

Zebrano

180 PLN

Wsparło

5 osób

Zakończono

08.02.2019

inicjator

Magdalena Komorowska

założyciel

Magdalena Komorowska

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Opis

Nazywam się Magda i od urodzenia choruję na wiele chorób. Lista jest bardzo długa, jedną z nich jest martwicze zapalenie naczyń — Ziarniniak Wegenera i jest to choroba, na którą nie ma leku, można jedynie przedłużać życie chemioterapią i sterydami.

Przez moje schorzenia najsłabsze mam nogi i poruszam się na wózku inwalidzkim. W momentach gdy czuję się lepiej, jestem w stanie przejść parę metrów o kulach z asekuracją innej osoby. Abym mogła dalej poruszać się w ten sposób konieczne są rehabilitacje, niestety nie należą one do najtańszych.

Dlatego proszę o pomoc w zbiórce na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny razem z kosztem dojazdu i dopłatą do dodatkowych zabiegów. Na turnus muszę pojechać z opiekunem, ponieważ potrzebuję stałej pomocy drugiej osoby. Turnus pomoże połączyć leczenie farmakologiczne z rehabilitacją, ale też — co jest dla mnie bardzo ważne — odpocząć psychicznie od codziennej rzeczywistości, zarówno mi, jak i opiekunowi.

Na turnusie rehabilitacyjnym mogę nabrać sił do dalszej walki z chorobą o każdy kolejny dzień. Bez waszej pomocy wyjazd jest niemożliwy ponieważ moje leczenie pochłania każdy nasz grosz.

Dziękuję za każdą przekazaną złotówkę.

30 PLN Wpłata anonimowa 17.01.2019
100 PLN Waldek 25.12.2018
20 PLN Wpłata anonimowa Wsparcie 25.12.2018
20 PLN Wpłata anonimowa Powodzenia 17.12.2018
10 PLN Wpłata anonimowa 12.12.2018
komentarze
Adminka Marta

Adminka Marta

10 miesięcy temu

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Magdzie i wpłacili na jej zbiórkę <3

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x