Zbieram na zakup wózka elektrycznego

Dla: Fabiola Mikler, 7933

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

130 PLN

Wsparło

6 osób

Zakończono

03.03.2019

inicjator

Fabiola Mikler

założyciel

Fabiola Mikler

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Opis

Chętnie zmalowałabym coś ciekawego. Dlaczego? Bo lubię malować, rysować, ubrudzić sobie palce farbą czy kredkami. Co mnie inspiruje? Wszystko dookoła. Uwielbiam włóczyć się po okolicy i zbierać tematy do obrazów. Park, drzewa, las, rzeka, zachód słońca.


Oto mój profil na Facebooku, gdybyście chcieli obejrzeć moje malarskie poczynania: https://www.facebook.com/fabiola.art.craft/


Niestety! Świergot ptaków jest zagłuszany przez skrzypienie mojego starego wózka! Brzmi to śmiesznie, ale naprawdę! Moja wieloletnia bryka już ledwo sapie. Niektórzy się dziwią, że jeszcze jeździ. Moim marzeniem jest nowiutki, cichutki wózek elektryczny. Mogłabym dalej urządzać swoje miniwycieczki w poszukiwaniu natchnienia.


Proszę więc o wsparcie, bo każdy, nawet niewielki grosik pomoże mi w kontynuowaniu mojej pasji, ale także w codziennych czynnościach.

20 PLN Paulina Wójtowicz 28.01.2019
20 PLN Wiktoria Jaguś 26.01.2019
30 PLN Wpłata anonimowa 22.01.2019
30 PLN Wpłata anonimowa 22.01.2019
20 PLN Dominika Mazur 18.01.2019
10 PLN Aneta Dzięcioł 06.12.2018
komentarze
Adminka Marta

Adminka Marta

9 miesięcy temu

Dziękujemy i my za wszystkie Wasze wpłaty <3

Fabiola Mikler

Fabiola Mikler

9 miesięcy temu

To moja pierwsza taka zbiórka w życiu i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co się tutaj dzieje! Wiktorio i Paulinko, bardzo Wam dziękuję!

Fabiola Mikler

Fabiola Mikler

9 miesięcy temu

Kochani, jesteście niesamowici!!!! Przesyłam ogromne dzięki za każdą złotóweczkę!

Fabiola Mikler

Fabiola Mikler

9 miesięcy temu

Bardzo dziękuję za każdą wpłatę! Anetko i Dominiczko, jesteście suuuuuuper!!!!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x