Zbieram na zakup wózka elektrycznego

Dla: Fabiola Mikler, 7933

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

3 miesięcy

inicjator

Fabiola Mikler

założyciel

Fabiola Mikler

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Chętnie zmalowałabym coś ciekawego. Dlaczego? Bo lubię malować, rysować, ubrudzić sobie palce farbą czy kredkami. Co mnie inspiruje? Wszystko dookoła. Uwielbiam włóczyć się po okolicy i zbierać tematy do obrazów. Park, drzewa, las, rzeka, zachód słońca.


Oto mój profil na Facebooku, gdybyście chcieli obejrzeć moje malarskie poczynania: https://www.facebook.com/fabiola.art.craft/


Niestety! Świergot ptaków jest zagłuszany przez skrzypienie mojego starego wózka! Brzmi to śmiesznie, ale naprawdę! Moja wieloletnia bryka już ledwo sapie. Niektórzy się dziwią, że jeszcze jeździ. Moim marzeniem jest nowiutki, cichutki wózek elektryczny. Mogłabym dalej urządzać swoje miniwycieczki w poszukiwaniu natchnienia.


Proszę więc o wsparcie, bo każdy, nawet niewielki grosik pomoże mi w kontynuowaniu mojej pasji, ale także w codziennych czynnościach.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Aneta Dzięcioł 06.12.2018
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x