Zbieram na terapie i leczenie

Dla: Adam Pańczyna, 10164

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

20.12.2018

inicjator

Adam Pańczyna

założyciel

Adam Pańczyna

udostępnij

zakończony

Zbieram na terapie i leczenie

Adaś urodził się jako skrajny wcześniak, ważył zaledwie 610g. Przeszedł przez wiele chorób i powikłań związanych z wcześniactwem. Spędził w szpitalu ponad 3 miesiące.

Obecnie nasz synek ma 3 latka i oprócz powikłań związanych ze zbyt wczesnym pojawieniem się na świecie borykamy się z autyzmem, który niedawno został zdiagnozowany u Adasia. Synek wymaga wielospecjalistycznej terapii, ma problemy z jedzeniem i piciem, nie potrafi porozumiewać się werbalnie, ma nadwrażliwość w obrębie jamy ustnej, wyniszczoną florę bakteryjną jelit, a także problemy z integracją sensoryczną.

Niestety koszty terapii, leczenia, wizyt u specjalistów przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do Państwa.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x