Zbiórka na leczenie nogi Tomasza

Dla: Tomasz Fic, 8697

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

16.12.2018

inicjator

Tomasz Fic

założyciel

Tomasz Fic

udostępnij

zakończony

Zbiórka na leczenie nogi Tomasza

Tomasz ma 36 lat, jest tatą dwóch synów (4 lata i 10 miesięcy) i głównym żywicielem rodziny. Od urodzenia mieszka w Bielsku-Białej.

W 2008 roku wszczepiono Tomaszowi endoprotezę stawu biodrowego. Obecnie cierpi z powodu silnych dolegliwości bólowych stopy lewej oraz rozległej rany na śródstopiu, która powstała samoistnie. W tym miejscu pojawiło się owrzodzenie, zakażenie tkanki podskórnej.

Nie wychodzi z domu, jedynie z pomocą innych osób udaje się do lekarza na konsultacje i badania. Choroba stopy nieodpowiednio leczona może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w lewej nodze – deformacji czy trudnych do wyleczenia ran i stanów zapalnych.

Przy braku odpowiedniej, nowoczesnej, wielodyscyplinarnej terapii schorzenia te mogą doprowadzić do amputacji. Właściwe leczenie poprawi funkcjonowanie Tomasza, będzie jednak wymagające i długotrwałe. Wiąże się z wykorzystaniem antyseptyków, leków, a także ciągłą zmianą opatrunków.

Prosimy o wsparcie w zbiórce środków na leczenie.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x