Zajęcia terapeutyczne Bartusia

Dla: Bartosz Witczak, 5680

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

50 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

05.12.2018

inicjator

Bartosz Witczak

założyciel

Bartosz Witczak

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Mój syn Bartek urodził się 12.12.2012. W 2014 roku zdiagnozowano u Bartusia autyzm dziecięcy. Syn jest cudownym chłopcem wesołym i uśmiechniętym.


Niestety, mimo intensywnej terapii Bartek ma duże problemy rozwojowe. Bartuś potrzebuje wielu godzin zajęć terapeutycznych, fizykoterapii i ogromnego wspomagania rozwoju. Terapie, na które uczęszcza, są bardzo drogie. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie opłacić zajęć terapeutycznych.


Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pragnę, aby mój chłopiec miał szansę dorównać swoim rówieśnikom, a tylko zajęcia przybliżają nas do osiągnięcia tego celu. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc w imieniu swoim i Bartusia.

50 PLN Wpłata anonimowa 02.10.2018
komentarze
Bartosz Witczak

Bartosz Witczak

12 miesięcy temu

Bardzo dziękujemy za wsparcie Bartusia.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x