Codzienna rehabilitacja

Dla: Mikołaj Kaszczyński, 4532

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

126 PLN

Wsparło

4 osób

Zakończono

16.01.2019

inicjator

Kamila

założyciel

Mikołaj Kaszczyński

udostępnij

zakończony

Codzienna rehabilitacja

Mikołaj to nasze oczko w głowie. Jest radosny, zawsze uśmiechnięty. Jego oczy są pełne nadziei.

Mikołaj w wyniku ciężkiego niedotlenienia w czasie porodu choruje na mózgowe porażenie dziecięce (co wiąże się z nieprawidłowym napięciem mięśniowym, opóźnionym rozwojem psychomotorycznym, opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami przetwarzania sensorycznego, niedowładami).

Kolejne miesiące życia Mikołaja zaczęły przynosić kolejne diagnozy. Pojawiły się problemy ze wzrokiem, pojawiła się padaczka lekooporna, z czasem nieprawidłowe napięcie doprowadziło do skoliozy.

Codzienna, intensywna rehabilitacja pozwoliła na postępy w rozwoju. Już ponad 5 lat walczymy!

Mikołaj pokazał swoją siłę i to, że warto wierzyć. Dzięki wieloletniej rehabilitacji dzisiaj Mikołaj stara się mówić i chodzić! Jednak nadal czeka go wiele ciężkiej pracy podczas rehabilitacji.

Walczymy o sprawne życie Mikołaja. Synek musi być cały czas intensywnie rehabilitowany, nie możemy przerwać terapii. Dzięki Waszej pomocy przez poprzednie lata nie musieliśmy martwić się o koszty rehabilitacji, a synek zrobił spore postępy - samodzielnie potrafi przejść coraz dłuższy dystans!

Niestety, aby dążyć do celu, ze względu na epilepsję Mikołaj musi wkładać podwójny wysiłek. Mikołaj potrzebuje wielospecjalistycznej rehabilitacji tj. rehabilitacji ruchowej, zajęć z terapeutą SI, ćwiczeń z neurologopedą, zajęć z psychologiem dziecięcym i pedagogiem.

Zwracamy się do Państwa o pomoc. Aby utrzymać postępy w rozwoju potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja, terapie oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (4)
20
czubajka kania Serdecznie pozdrawiam :)
12.01.2019 o 22:04
5
Anonimowy Helper
19.11.2018 o 15:25
100
Anonimowy Helper
05.11.2018 o 18:51
1
Anonimowy Helper :)
25.10.2018 o 20:45

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x