Przystosowanie kuchni dla potrzeb 2 niepełnosprawnych osób

Dla: Ewa Laufer, 6245

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

22500 PLN

Zebrano

87 PLN

Wsparło

5 osób

Zakończono

05.12.2018

inicjator

Romualda Laufer

założyciel

Ewa Laufer

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Aktualności

Ewa i Sara są 27-letnimi niepełnosprawnymi bliźniaczkami, urodziły się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym oraz wieloma innymi schorzeniami współtowarzyszącymi.

Ewa jest osobą leżącą, wymagającą stałej pomocy drugiej osoby. Sara natomiast przez wiele lat funkcjonowała również w wózku. Dzięki ciężkiej pracy zaczęła chodzić, ale potrzebuje tak jak siostra odpowiednio stworzonych warunków mieszkalnych do odpowiedniego funkcjonowania.

NASZYM MARZENIEM jest kuchnia bez barier, która zapewnia bezpieczeństwo oraz umożliwia bardziej samodzielne życie. Pomieszczenie kuchenne po wielu latach wymaga generalnego remontu: bezpieczne szafki kuchenne, odpowiedni sprzęt gospodarstwa domowego to nasze marzenie.

Marzymy, aby zjeść razem posiłek w prawdziwej kuchni. Ewa będzie mogła być wprowadzona wózkiem, a Sara będzie mogła bezpiecznie się poruszać... i samodzielnie przyrządzać posiłki.

Stworzymy normalną Rodzinę, która funkcjonuje w godziwych warunkach. Prawdziwa i bezpieczna Kuchnia ─ nasze Marzenie, które dzięki ofiarności wspaniałych ludzi... może zostać spełnione.

Dziękujemy

20 PLN Wpłata anonimowa 20.10.2018
5 PLN Łańcuszek wpłat na kuchnię Wpłata środków z projektu. 11.09.2018
50 PLN Marcin Śliczne dziewczyny! Ode mnie 50, ale postaram się ściągnąć tu trochę znajomych :) 10.09.2018
7 PLN Łańcuszek wpłat na kuchnię Wpłata środków z projektu. 08.09.2018
5 PLN Łańcuszek wpłat na kuchnię Wpłata środków z projektu. 06.09.2018
Komentarze
Ewa Laufer

Ewa Laufer

ponad rok temu

dziękujemy za wsparcie.....Bardzo prosimy o dalsze wpłaty....na realizację naszego MARZENIA----kuchni bez barier --- z całego serca dziękujemy...

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x