Przeprowadzka do większej aktywności

Dla: Anna Teperska, 13608

108%

Kategoria

Marzenie

Cel

1900 PLN

Zebrano

2070 PLN

Wsparło

19 osób

Do końca

8 dni

inicjator

Anna Teperska

założyciel

Anna Teperska

udostępnij

Przeprowadzka do większej aktywności

Pomóż mi w przeprowadzce na parter. Moje mieszkanie jest na III piętrze. Od wielu lat wychodzę z domu tylko raz dziennie, bo po prostu nie daję rady kilka razy wchodzić i schodzić schodami. Wysiadają mi kolana, oba biodra są do operacji. Jeśli muszę wyjść to pokonuję schody bokiem, co piętro robiąc przerwę, aby nabrać tchu i dać odpocząć kolanom.

Od lat zmagam się z bólem w całym ciele - cierpię na niskie napięcie mięśniowe, wiotkość więzadłowo – mięśniową, miopatię oraz zespół miasteniczny. Przez długi czas nie było wiadomo z jaką chorobą się borykam. Dopiero 3 lata temu postawiono mi właściwą diagnozę – okazało się, że choruję na Zespół Ehlersa-Danlosa. Jest to bardzo rzadka choroba genetyczna polegająca na wiotkości tkanki łącznej, a objawia się m.in. hipermoblinością, szybką męczliwością i przewlekłymi rozległymi bólami w całym ciele.

Od 3 lat mam orzeczony ZNACZNY stopień niepełnosprawności, który stwierdza moją niezdolność do zatrudnienia, uszkodzenie układu neurologicznego oraz dysfunkcję aparatu ruchowego. Każdego dnia mam problemy z wykonywaniem podstawowych czynności. Przejście 100 kroków, siedzenie czy choćby trzymanie długopisu przez jedną minutę sprawiają mi wielkie trudności. Z powodu choroby potrzebuję regularnej domowej rehabilitacji (4 godziny dziennie).

Z zawodu i z zamiłowania jestem filologiem. Wiele lat pracowałam w biurze, prowadziłam sekretariaty oraz wykonywałam tłumaczenia ustne i pisemne. Stan zdrowia bardzo się mi pogarsza i od 10-ciu lat moją pasję językową realizuję udzielając w domu korepetycji z języka niemieckiego i angielskiego już tylko 2 godziny dziennie. Próbuję być jeszcze aktywna zawodowo i z całych sił radzić sobie w tej ciężkiej chorobie, jednak tylko na tyle pozwala mi stan zdrowia.

Znalazłam już odpowiednie mieszkanie na parterze. Teraz pozostaje zamówić firmę i rozłożyć me siły na wiele dni pakowania.

Celem tej zbiórki jest zebranie środków na opłacenie kosztów firmy przeprowadzkowej. Otrzymałam korzystną cenę, jednak nadal są to wydatki powyżej moich możliwości. Nie dam rady się sama spakować i przenieść nawet książek na półki.

Dlatego bardzo proszę o pomoc w przeprowadzce, nie fizyczną w noszeniu, bo jesteśmy od siebie daleko, ale o równie realną pomoc finansową, mimo, że dzieli nas odległość – za każdą kwotę będę bardzo wdzięczna. 

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (19)
50
Anonimowy Helper
23.11.2020 o 14:48
100
Anonimowy Helper
22.11.2020 o 15:35
20
Anonimowy Helper
22.11.2020 o 12:56
520
Anonimowy Helper
22.11.2020 o 10:36
20
Anonimowy Helper
21.11.2020 o 16:30
50
Anonimowy Helper
21.11.2020 o 00:06
100
Anonimowy Helper
20.11.2020 o 23:04

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz