Koncentrator, który ratuje życie

Dla: Gabriela Wolak, 13842

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

4000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Do końca

2 miesiące

inicjator

Przyjaciele

założyciel

Gabriela Wolak

udostępnij

Koncentrator, który ratuje życie

Mam na imię Gabriela. Mam 72 lata, jestem emerytką.

Przed emeryturą pracowałam w biurze, wykonywałam pracę umysłową. Zawsze najważniejsze były dla mnie dziecko oraz dom. Bardzo lubiłam rozwiązywać krzyżówki.

Jestem osobą bardzo chorą - niestety niezdolną do samodzielnej egzystencji.

Choruję na przewlekłą niewydolność serca, cukrzycę insulinową, przewlekłą niewydolność nerek, astmę oraz miażdżycę. Z powodu roponercza miałam usuniętą lewą nerkę. Ze względu na bardzo zły stan zdrowia byłam wielokrotnie hospitalizowana.

W 2019 w czerwcu przeszłam udar - jego następstwem jest niedowład nogi i ręki, problemy z mówieniem oraz pamięcią. Mam duży problem z poruszaniem się. Każda wizyta do lekarza stanowi dla mnie wyprawę.

Obecnie mam problem z wykonywaniem podstawowych czynności życiowych. Na co dzień radzę sobie tylko dzięki pomocy opiekunki z Fundacji Nadzieja.

Sprzętem, który pozwala mi funkcjonować jest koncentrator tlenowy. Korzystam z niego już od 7 lat. Do tej pory wielokrotnie ratował mi życie. Koncentrator umożliwia mi oddychanie, podnosi wartości tlenu w organizmie. Niestety koncentrator zepsuł się i nie nadaje się do naprawy.

Moim marzeniem jest kupienie koncentratora, który umożliwi mi normalne oddychanie oraz opłacenie rehabilitacji domowej.

Bardzo proszę o pomoc.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz