Mechanika w służbie samodzielności

Dla: Tadeusz Bagiński, 13767

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

40000 PLN

Zebrano

40 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

około 16 godzin

inicjator

żona

założyciel

Tadeusz Bagiński

udostępnij

Mechanika w służbie samodzielności

Nazywam się Tadeusz i mam 60 lat.

Do wiosny tego roku zajmowałem się rolnictwem oraz, częściowo, masarstwem. Uległem jednak poważnemu wypadkowi. Komplikacje po nim spowodowały, że z kończyn górnych pozostały mi prawa do przedramienia i lewy bark. Wciąż się z tym oswajam.

Odbyłem rehabilitację i otrzymałem dobre wsparcie medyczne. Łokieć i część przedramienia goiły się i równocześnie były hartowane pod protezę. W listopadzie będę miał przymiarki do protezy mechanicznej od jednej z dwóch firm wysoce wyspecjalizowanych w tego typu technologiach. Samo centrum, gdzie się odbędą, polecił mi znajomy, który korzysta z protezy nogi. Dzięki niej może pracować.

Moja proteza byłaby gotowa być może już w listopadzie.

Środki z tej zbiórki będą przeznaczone na częściowe sfinansowanie protezy prawej dłoni. Rodzina dodała do zbiórki tylko jedno zdjęcie, ponieważ wciąż przyzwyczajam się do nowej sytuacji. Mam nadzieję, że zrozumieją to Państwo.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie i pozdrawiam Was!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (1)
40
Anonimowy Helper
04.11.2020 o 23:16

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz