Dojechać na rehabilitację - kontynuacja

Dla: Marcel Bejnar, 13644

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

Marcel Bejnar

założyciel

Marcel Bejnar

udostępnij

Dojechać na rehabilitację - kontynuacja

Nasz syn Marcel urodził się we wrześniu 2015 roku z niedotlenieniem okołoporodowym. Od samego początku swojego życia zmaga się z obniżonym napięciem mięśniowym. Długo nie podnosił główki, nie przewracał się na brzuszek, nie siadał. Pierwsze kroki zaczął stawiać po około 22 miesiącach od przyjścia na świat.

Roczna fizjoterapia w naszej miejscowości nie przyniosła rezultatów, postanowiliśmy więc szukać pomocy w innym miejscu. Obecnie własnym autem dojeżdżamy na rehabilitację do Nowej Soli.

Mimo wielu przeciwności nasz synek jest pogodny, wesoły i kontaktowy. Ciągle się uśmiecha, choć wiotkie mięśnie utrudniają mu codzienne funkcjonowanie, a problemem są nawet proste czynności jak ubieranie się, higiena osobista czy wchodzenie po schodach.

U Marcela zdiagnozowano również koślawość pięt, przez co musi nosić specjalistyczne obuwie ortopedyczne. Synek wymaga ciągłej rehabilitacji, która całkowicie nas pochłania i wiąże się z kosztownymi dojazdami. Dużym wydatkiem jest opieka specjalistyczna neurologa, logopedy i pedagoga. Marcel uczęszcza też na zajęcia z integracji sensorycznej w szkole specjalnej.

Poprzednia zbiórka powiodła się, za co jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przekazali wpłatę. Każdemu z osobna ogromnie dziękujemy!

Wasze wsparcie jest nam wciąż potrzebne. Gdyby udało nam się zebrać założoną kwotę, Marcel mógłby przez rok dojeżdżać na regularną rehabilitację.

Każda złotówka jest dla Marcela cenna, bo przekłada się na zajęcia terapeutyczne, które są ważne dla jego rozwoju.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz