We dwójkę raźniej! Wspólny turnus rehabilitacyjny

Dla: Justyna Doroz, 13315

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

5600 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Do końca

28 dni

inicjator

Justyna Doroz

założyciel

Justyna Doroz

udostępnij

We dwójkę raźniej! Wspólny turnus rehabilitacyjny

Z tej strony Justyna i Mariusz. Jesteśmy małżeństwem, wspólnie wychowujemy wspaniałą córkę. Rodzina jest dla nas wszystkim.

Obydwoje zmagamy się z kłopotami zdrowotnymi i wiemy, co to ciężka praca, jednak próbujemy nie tracić pogody ducha.

Justyna

Choruję w zasadzie od urodzenia. Przeszłam operację kręgosłupa związaną ze skoliozą.  Na co dzień doświadczam dużego bólu. Na ten moment nie jestem w stanie wyprostować nóg w kolanach – wszystko przez przykurcze. Moje ręce też są coraz słabsze. Cierpię również na silne ataki migrenowe, nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze oraz padaczkę.

Mogłabym się poddać, ale pracuję, zajmuję się domem i opiekuję córką. Mam swoje pasje: uwielbiam spacery i dobre filmy. Interesuję się muzyką, siatkówką, amatorsko komputerem. Tworzę kolaże i ćwiczę obróbkę zdjęć.

Mariusz

Od 17 lat jestem osobą niepełnosprawną.

Po powrocie z wojska pomagałem rodzinie w pracy na roli. W czasie wykopków doszło do wypadku. W kombajnie zablokował się wałek przekaźnika mocy. Chciałem go poprawić, ale wciągnął mi najpierw nogawkę spodni, a potem nogę. Helikopterem zabrano mnie do szpitala. Niestety, w ranę wdało się zakażenie i lekarze nie byli w stanie uratować okaleczonej nogi.

Nie wyobrażałem sobie życia bez nogi, bałem się bólu związanego z kolejnymi amputacjami. W sumie przeprowadzono trzy.

Poznałem jednak wyjątkową kobietę – Justynę. Zrozumiałem wtedy, że warto myśleć pozytywnie, bo jeszcze wiele dobrego może mnie spotkać. Wzięliśmy ślub.

Mimo niepełnosprawności prowadzę zwyczajne życie. Interesuję się motoryzacją, lubię majsterkować, robię makiety domków, np. z zapałek.

Obydwoje potrzebujemy rehabilitacji. Stąd ta zbiórka. Chcielibyśmy zebrać pieniądze na wspólny turnus rehabilitacyjny, a także dojazd, opłacenie parkingów i, być może, dodatkowych zabiegów.

Praca nad sprawnością jest dla nas ważna.

Będziemy wdzięczni, jeśli pomożecie nam ją zorganizować.

Już teraz dziękujemy za każdą wpłatę.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz