Na terapii w Ciechocinku

Dla: Radosław Ostrowski, 3359

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

1500 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

Radosław Ostrowski

założyciel

Radosław Ostrowski

udostępnij

Na terapii w Ciechocinku

Hej wszystkim!

Mam na imię Radek, jestem prawie 31-letnim mieszkańcem Sochocina w powiecie płońskim i – tak się ułożyło moje życie – osobą niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym. Moją pasją są komputery. Lubię podróżować.

Gdy miałem 4 lata, uległem poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doznałem wtedy urazu czaszkowo-mózgowego, po którym do dziś pozostał mi niedowład. Mój stan był bardzo ciężki. Pół roku byłem w śpiączce. Po wybudzeniu musiałem usiąść na wózek inwalidzki. Poruszałem się na nim przez 4 lata. Miałem kilka operacji. Leczę epilepsję.

By móc samodzielnie i w miarę sprawnie funkcjonować, potrzebuję stałej fizjoterapii. Najlepsze rezultaty dają turnusy rehabilitacyjne, które bardzo lubię. Jeżdżę do Ciechocinka.

Celem mojej zbiórki jest zebranie funduszy na częściowe sfinansowanie takiego turnusu.

Będę wdzięczny za każdą wpłatę.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz