Więcej sprawności to więcej możliwości – sprzęt do rehabilitacji domowej

Dla: Aleksandra Kępa, 13565

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

2500 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

16.08.2020

inicjator

KATARZYNA KĘPA

założyciel

Aleksandra Kępa

udostępnij

zakończony

Aktualności

Aleksandra Kępa

Za nami pierwszy etap - turnus rehabilitacyjny 👍😊 Wspaniałe zabiegi we wspaniałym ośrodku 🤗🥰

04.08.2020 o 15:43

Więcej sprawności to więcej możliwości – sprzęt do rehabilitacji domowej

Moja córka Ola jest pogodną, dzielną, młodą dziewczyną. Uwielbia wszelkiego rodzaju prace plastyczne: modelowanie, tworzenie masek i animacji.

Od 3 roku życia Ola zmagała się z trudnymi do zdiagnozowania objawami. Przez 6 lat była badana w kierunku wielu różnych chorób. Ostatecznie okazało się, że cierpi na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, które objęło wiele punktów w jej ciele. Choroba, atakując, spowodowała dużą wadę wzroku i bolesne przykurcze przystawowe.

Ola jest leczona dwiema metodami: chemiczną i biologiczną, a także rehabilitowana. Pozostaje pod opieką wielu specjalistów.

Moim marzeniem jest, aby wspomagać i utrwalać to, co do tej pory udało się osiągnąć córce – wszystkimi dostępnymi metodami.

Marzeniem Oli z kolei jest pełna sprawność i życie bez bólu. To marzenie może się częściowo spełnić dzięki domowemu sprzętowi do rehabilitacji.

Zwracam się więc z serdeczną prośbą wszystkich osób mogących pomóc: dorzućcie się do naszej zbiórki na rowerek stacjonarny, masażer i matę masującą.

W Was cała nadzieja.

Dziękujemy za każde okazane wsparcie 😊💕

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x